אודות

רגולציה מאפשרת. ניהול תהליכי רישוי יבוא באופן שיספק רוח גבית לתהליכי הפיתוח העסקי של החברה שלכם ויניע את הצמיחה וההכנסות שלכם – זוהי המשימה המרכזית שלנו ב CLIR.

חברת CLIR הוקמה על ידי גליה ויוסף מקיבל במטרה לספק לחברות וארגונים מענה רגולטורי מקיף בכל הקשור לשירותי יבוא מוצרי מזון וצריכה על הקטגוריות השונות שהם כוללים ובהתייחס לתקנים, תקנות ולהנחיות העדכניות של משרדי הבריאות, הכלכלה, איכות הסביבה והחקלאות.  

שירותי הרגולציה שאנו מספקים ליבואנים מקיפים וכוללים בין היתר:

כחברה הפועלת בעולם תוכן מקצועי הקשור בממשק ישיר לתוכניות העסקיות של לקוחותינו, אנו רואים ערך מרכזי ביכולת ליצור שותפות מלאה וארוכת טווח עם הלקוחות שאותם אנו משרתים.
ההיכרות העמוקה שלנו עם הספקים בחו"ל ותהליכי קבלת ההחלטות של כלל הגורמים בתהליך, מאפשרים לנו לפעול כתף על כתף עם הלקוח ולהפוך לגורם מחולל צמיחה, בין היתר בזכות הפרמטרים הבאים :

החזון

אנו מאמינים בכל לבנו במשפט better safe then sorry אם תשאלו את הלקוחות שלנו הם יספרו שתהליך העבודה איתנו דורש לא מעט תשומת לב וירידה לפרטים, כל זאת מתוך האמונה שהקפדה ומקצועיות משתלמות בסופו של דבר וחוסכות הרבה מאוד כסף וזמן.
אנו מאמינים בתקשורת ישירה ופתוחה כבסיס לשיתוף פעולה ומקבלים כל בקשה של לקוח במאור פנים.

הגאווה שלנו

אנו גאים על כך שבין לקוחותינו הקבועים נמצאים יצרני מזון ומוצרי צריכה  מובילים כמו גם מנעד רחב של יבואני מזון גדולים וקטנים ויבואני מוצרי צריכה בתחומים מגוונים שכולם כאחד נהנים מהיכולות שלנו למזג בין הדרישות של משרד הממשלה, תהליך הרכש והשילוח והצרכים העסקיים.

נשמח ליצור קשר ולספק לכם שירות מקיף ומקצועי. 

שירותי הרגולציה שאנו מספקים ליבואנים מקיפים וכוללים בין היתר:

0
לקוחות מרוצים
0
רשייונות יבוא למוצרים
0
שנות ניסיון
0
יבואנים חדשים
0
תוויות למוצרים

תפריט נגישות