ההתחייבות שלנו

ההתחייבות שלנו

רגולציה היא מסוג התחומים שבהם הדרך החסכונית והיעילה ביותר תהיה תמיד לפעול בהתאם להנחיות, וגם כאשר מקפידים לנהוג כך, חשוב להיות מוכנים למקרה שהדברים 'ישתבשו' ולהערך למתן מענה מהיר ובזמן אמת. 

העקרון הבסיסי הזה  מנחה אותנו בכל הפעילות שלנו החל מבדיקות טרום יבוא של מוצרים, רישום וסימון מוצרים ועד לכל פעולה אחרת שקשורה ברגולציה. הדרך של CLIR היא המקצועית והיעילה ביותר לטיפול ברגולציה בעסק שלך.

המערך המקצועי של שירותי הרגולציה ב CLIR פועל במספר מתווים עיקריים :

-ליווי יבואנים חדשים והגשת רישיון יבואן.

-ליווי והגשת רישיונות יבוא למוצרים .

-פיתוח וליווי מערכי רגולציית יבוא פנים ארגונית.

-יעוץ וליווי שוטף ליבואנים בעולם הרגולציה .

-מענה לבעיות דחופות ומשברי רגולציה.

הצוות המקצועי ב CLIR פועל במגוון רחב של קטגוריות ובמתווים מקצועיים רבים לפי עקרונות ליבה מנחים:

מקצוענות ועדכנות

הידע המקצועי שלנו ברגולציה ותקינה הוא הבסיס המרכזי שמאפשר לנו לספק שרות איכותי ורלוונטי ללקוחותינו. יתרה מכך, אנו מחויבים לנהל תקשורת רציפה עם הגורמים המוסמכים ומקפידים לעקוב אחר שינויי חקיקה, ועדכונים רגולטוריים.

שותפות מקצועית

רגולציה היא אמצעי ולא המטרה, והיא הבסיס בהקמת התשתית העסקית למוצרים חדשים. השותפות המקצועית שלנו עם כלל לקוחותינו מתקיימת במטרה להשיג יחד את אותה מטרה. מטרת הלקוח היא גם המטרה שלנו, מתוך ההבנה שהשותפות יוצרת שלם.

הקפדה ויסודיות

הדרך המקצועית והיסודית היא גם הקצרה והבטוחה ביותר. כמומחים לרגולציה נפעל תמיד להגיע למטרה בדרך הטובה והיעילה ביותר עבורך.

מאור פנים ושקיפות

אנשים עובדים עם אנשים והדרך להצלחה מתחילה במענה איכותי ואדיב, אורך רוח ומאור פנים. בימי שיגרה ובעת לחץ או דחיפות, נקפיד תמיד לתת שירות עם חיוך, ולשקף את המידע במפורט ובאופן גלוי.

חיבור לשטח

אנחנו לא שוכחים לרגע שבסופו של דבר, החיים האמיתיים מתרחשים בין המפעלים לאוניות ובין המחסנים למדפים ובתור אנשי מקצוע אנו מבינים וחיים את השטח כדי לתת מענה אפקטיבי בזמן אמת.

המלצות

מתוך החתירה למצויינות עסקית והבנה שאנו חולקים ערכים משותפים,
נשמח להיפגש אתכם ולספק לכם מענה רגולטורי צמוד ואפקטיבי לכלל הצרכים שלכם.